Ters

Jak se prosím jmenuje zpěvák, který je mladý, tmavý (nevím, jestli je to černoch) a zpívá francouzsky?

Ahoj, prosím o pomoc :,) chtěla bych jméno zpěváka, je tmavý, ale nevím, jestli je to černoch, a zpívá francouzsky. Je mladý. Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
odik

Asi tak milion lidí na youtube. To je stejný jako: Chtěl bych znát značku auta, je červené (ale nevím to jistě), má 4 kola, volant, … jaká to je?

Musíš dodat víc informací … co zpívá, o čem zpívá, kdes ho viděla/slyšela atd.

PS: Třeba Stromae …