xiperio

Jak se prosím dívá policie na nepřipoutaného řidiče autobusu? Dvojí metr?

Ještě jsem neviděl řidiče autobusu (hromadné městské i meziměstské dopravy), aby byl připoután bezpečnostním pásem. Možná někteří zájezdoví řidiči se poutají, ale to nevím. Možná ještě těhotná řidička. Policie má na to dvojí metr?
Anketa: Viděli jste víc řidičů nepřipoutaných než připoutaných?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Drap

Ano

.....

Hufnágl

Ne

Nelze jednoznačně odpovědět. Anketa je zavádějící. Chybí jiná odpověď…

jsemjá

Ne

Mc Merkurion

Ne

… ne, nemá dvojí metr, otázka na toto téma zde i byla, ve škodě spartaku taky jezděj lidi nepřipoutaný, přečti si vyhlášku …

nevim88

Ne

Proc dvoji metr? kdyz nebude pripoutanej a vyseka se tak to tem lidem stejne vic neublizi xdd

xiperio

Nemyslel jsem, že by ublížil cestujícím. Já taky když se vybourám v osobáku, a nebudu mít pásy, tak taky nikomu neblížím. Ale, když mě zastaví policajt a nebudu připoutaný, tak mě napaří pokutu bez milosti a ještě přijdu o body. Proto jsem se ptal, jestli mají nějakou výjimku. Ale vypadá to, že nemají. Tak to asi bude dvojí metr.

Mc Merkurion

… a co na to říká vyhláška, nenapadlo si to zjistit ???

xiperio

Prosím o info, kam Vás to zavádí? Buď je připoután nebo není. Nebo Vám tam snad chybí ještě třetí odpověď a to? „Stejně“? Pokud ano, tak už jsem bez dalšího komentáře.