kodl67

Jak se projevuje vadný konvertor (LNB) na satelitní parabole?

Je možné že by způsoboval zamrznutí obrazu a satelit.přijímače po ukončení nahrávání?
Dělá to nepravidelně.Po 10ti nahrávání tak cca 6× zamrzne.

Odpovědi
Clouseau

Ne, to nevypadá na konvertor. Nicméně vadný konvertor se pozná tak, že po výměně za jiný vše funguje jak má… Je to nejjednodušší řešení problému. Obzvláště pokud k závadě dochází „někdy“ špatně se to diagnostikuje…