Rokio

Jak se projevuje porucha myšlení?

Jak se chová a myslí člověk, který má poruchu myšlení? Které jsou jeho typické projevy?

Může taková osoba normálně fungovat ve společnosti a třeba i pracovat, nebo podnikat? Může takový jedinec získat pořádné vzdělání?

Odpovědi
jáára

Podívej se do zrcadla.

Edison

Přečti si své otázky… třeba pochopíš.

zjentek

No musíš myslet na myšlení. Tím se vše v „běžným“ životě malinko komplikuje. (;

Kelt

To, co mi říká manželka, si většinou nezapamatuji, hlavně, když jdu nakupovat. Ale jiné věci, si pamatuji. Ale v tomto případě je to způsobeno stavem. Pokud mne něco zajímá, těší, tak si pamatuji vše, ale když někdo mne svým projevem, tónem hlasu vypne, tak si nepamatuji nic. Ale to jen tak na okraj.
A ta porucha myšlení je u každého něco jiného. Neudáš test na 100 % , tak už tam nějakou poruchu máš. Chvíli myslíme a chvíli vypínáme myšlení. Ono je to nádhera, když člověk nemusí myslet.