ABCDEFGHRT

Jak se prodává přes internet?

Jak se prodává přes internet? Prodává tady někdo onošené oblečení bez nějakých poplatků za prodávání? A jak se to dělá s poštovným? To si lidi třeba koupí jedno oblečení za 250 Kč a k tomu 100 Kč poštovné? To se jim jako vyplatí?
Doplňuji:
Děkuji moc za odpověď :)

Nejlepší odpověď
ivzez

Někdy se to vyplatit může, obzvláště, když se kupuje více věcí najednou.
Ale prodávající by měl s tímto problémem počítat a cenu oblečení stanovit tak,
aby se kupujícím koupě vyplatila i s cenou poštovného (jinak neprodá).

Další odpovědi
McArthur

Pokud vím, tak se relativně dobře prodávají věci na děti. Použité stojí pár korun a poštovné se dá srazit na 50 Kč, ve velkých městech přes různé služby (Uloženka.cz) i pod tuto hranici.