dgfdgf

Jak se příště vyhnout problému při pěstování palem?

Dneska jsem zjistil, že mi umřely 2 palmy. Datlovník a kokosová palma. Lehce jsem za ně zeshora zatáhl a z kokosový palmy jsem vytáhl celej stonek, a z datlovníku skoro celej. Kokosová měla v substrátu bílý červy. Jsou tady nějaký uživatele tohohle webu, který už roky úspěšně pěstujou palmy? A někdo kdo pěstuje kokosovou?

Odpovědi
gecco

Pěstuju datlovník…
😉
To, co popisuješ, je pravděpodobně způsobeno přemokřením substrátu, příčinou může být i příliš těžký substrát – vylehči jej pískem nebo třeba perlitem.