Školníšprtka

Jak se připravovat na vyučovací hodiny?

Dobry den,
Jak se připravovat na hodiny ?
Děkuji mockrát Všem za rady🙏 🙂

Nejlepší odpověď
annas

Ptala jste se, jak se učit, jak organizovat sešity, jak se nenudit atd. Tak, co vám nejlépe vyhovuje. Záleží také na předmětu – už jsem vám psala, číst s porozuměním, opakovat pravopis, u cizího jazyka je vhodné, aby vás někdo vyzkoušel slovíčka atd.

Otázky na stejné téma, Učitel s vámi probere látku, nebo vám zadá něco nastudovat, to ostatní je už na vás.

Přečíst jednou, jen „přeletět“, pak číst pomalu, tedy porozumět tomu, co čtete. Pokud je to jasné, zopakovat svými slovy.

U matematiky počítat, proč to tak je atd.

Další odpovědi
aliendrone

Buď ve střehu, měj flintu po ruce a nabito! A hned jak ty mrchy znenadání začnou kukat, pečlivě zamiř a sejmi je ze zdi. Pokud ti strefování moc nejde, doporučuji brokovnici. ;) :D :D

da ny

Pečlivě ;)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.