jaja12345678

Jak se připravit na Scio testy na VŠ?

Ahoj, v prosinci se chystám psát Scio testy ze ZSV a OSP. Chtěla bych si koupit nějaké knížky, kde by byly shrnuty téměř všechny informace potřebné pro Scio, ale žádnou jsem ještě nenašla, tak se chci zeptat, jestli vůbec něco takového existuje, nebo co by mi nejvíce pomohlo se dobře připravit.
Předem děkuji za odpovědi 🙂

Nejlepší odpověď
jpau

Scio je komerční služba. Jako každá komerční služba má svoji podporu. Co se pamatuji tak na svém webu nabízejí nějaké svoje cvičebnice a kruzy. Popř. bych jim tam zavolal, budou mít něco jako infolinku.

Další odpovědi
msi

kup si kurz na mathematicator.com
vpravo dole kurzy: http://mathema­ticator.com/