Jashin

Jak se připravit na SCIO testy ?

Odpovědi
yukí

no normálně ale to bys musel jenom makat makat makat a k tomuhle bl**** počítači se ani nepřiblížit

Michal Kole

Nevím na kolik je to legální, ale určitě se dají nějaké testy najít na netu ofocené mobilem i když to asi „zadavatelé“ hlídají, ale vše se uhlídat nedá.

Mám pocit, že nějaké ukázky jsou na webu Scio.

Existují různé publikace přípravy na zkoušky na střední školy.

Chce to jen, trénovat, trénovat trénovat, ale ne 5 hodin v kusu, ale dělat si pravidelné přestávky.

Když ti není nějaký příklad jasný tak si zopakovat příslušnou část v učebnici daného předmětu.