Thor841

Jak se připojit na „hloupé“ TV k internetu?

Zdravím rádci a rádkyně. Prosím o řadu. Jak se na TV která nemá vstup na LAN připojím na internet? Jde mi pouze a jenom o YouTube. Dříve jsem to řešil PlayStationem, ale ten už nemám a kvůli tomu ho kupovat určitě nebudu. Jaké jsou jiné varianty? TV je Technika 126 cm.

Nejlepší odpověď
Kepler

Jde to jedině tak, že televizor použiješ jako monitor k PC, případně NB, který je na internet připojen. Zpravidla se to dělá pomocí vstupu VGA nebo HDMI.

Další odpovědi
mzm

Asi do toho řetězce budeš muset přidat něco „chytrého“. Třeba Rapsberry, ntb, pc, nějakou jinou krabičku…

Quimby

Jen bych doplnil keplera, že to umí i většina chytrých telefonů přes microUSB-HDMI kabel.

odpovídámež

https://youtu­.be/q9Y2oeR79qc

dubraro

Nějaké Android Media Center. Z Číny to koupíš do tisícovky.