alexandra

Jak se připojit na DLNA server?

Koupila jsem si multimediální centrum LGMS400H,na kterém si přehrávám filmy,které mám na externím HDD.Je tam ale funkce DLNA a já nevím jak na to.Na diskuzním foru u tohoto výrobku mi nikdo neodpověděl,tak třeba mi poradíte tady. Do LG jsem strčila kábel a do routru u počítače druhý konec.Podle návodu se mi to v LG povedlo,ale je tam prázdná složka,takže je mi jasné,že musím něco vytvořit v počítači,ale nevím co a jak.Mám Windows7.Skuste mě někdo polopaticky navést krok za krokem,ať si můžu filmy prohlížet i z počítače.Dík

Nejlepší odpověď
Deter

A prováděla jste po propojení nějaké změny v počítači? Neptalo se to na něco? Pravděpodobně jste vybrala pro sdílení prázdnou složku. Nevytvořilo vám to v počítači nějakou ikonu (na ploše?) např. s názvem Nero MediaHome Essentials? Pokud ano, spusťte jí. Mělo by se otevřít okno, kde v první záložce „Shares“ je možné vybrat složky, které se budou sdílet (tedy je bude možné přehrávat z televize přes multimedia centrum). Tyto názvy složek jsou vidět v pravém hlavním okně a pomocí tlačítka „Add“ ve spodní části se dají přidat ostatní. V těchto složkách pak samozřejmě musí být nahrán nějaký obsah, ten se pak bude v multimedia centru zobrazovat

Zdroj: lgknowledgeba­se.com/kb/index­.php?View=entry&En­tryID=6460