petra15

Jak se primerene licit v patnacti ?

Nejlepší odpověď
quentos

nijak… neblbněte… ve Vašem věku je to zbytečné. Přirozená krása je nejlepší a v patnácti jí máte víc než dost

Další odpovědi
Lili Marlene

Každý vypadá nalíčený líp. Stačí vrstva řasenky, tužka na oči a upravené obočí. V mladém věku si můžeš dovolit i třpytivé stíny nebo třeba zdravíčka, to je na tobě. Za nevhodné považuji přehnané vrstvy makeupu špatné barvy, příliš výrazné rtěnky a slepené řasy.

anonym

Tvé mládí tě líčí samo, jsi v tak krásném věku, že krom hřebenu a mýdla nepotřebuješ absolutně nic 🙂

Hamon

Minimálně, ideálně vůbec. Ale vzhledem k tomu, že mě už -náct není, asi nejsem vhodný respondent.

Katka16

Já používám jen pudr a černou řasenku

KerrKnock

Záleží na tobě:) Někdo vypadá v patnácti na osmnáct a může si dovolit výraznější líčení, někdo vypadá mladší a líčení by nedopadlo dobře. Nic nezkazíš řasenkou, klidně pudr pokud potřebuješ, korektor, upravené obočí.. Pokud si schopná naučit se jemné rovné linky, proč ne?:) Záleží na tobě, vyzkoušej to, zeptej es kamarádek nebo mamky, ty ti poradí nejlíp:)

JuddH

Nijak.

Araxis

Lesk na rty a řasenka,možná i konturka na rty,nijak bych to nepřeháněla se stínama či výrazným makeupem.Ani v dospělosti se ženy přes den nelíčí.To je spíš na večerní párty.

Reezo

Chápu, že holky se chtějí libit klukům, jenže tím že se nalíčíš, tak docílíš jen toho, že budeš opticky klamat kluky. Ano budeš v ten moment třeba přitežlivější, jenže jakmile to sundáš, tak kouzlo ztratí efekt. Nejlepší je přírodní krása, maximálně drobné úpravy.

Třeba daleko víc vytěžíš, když budeš cvičit, při kterém si vyrýsuješ a zpevníš tělo. Přírodní cestou budeš daleko přitažlivější a zadarmo.

Krakis

Nijak-už tu bylo řečeno vše.

Karfik

nejlepší líčení=žádné líčení. Taky se nelíčím 🙂