Beer4Real

Jak se přidávají vitaminy do nápojů?

Na lince jede prázdná petka, do ní se vleje nápoj a pak?
Se tam přisype prášek s vitaminem nebo jak se to dělá?
Jak se přimíchávají vitaminy do různých potravin?
Doplňuji:
ale jak se tam ty vitaminy namíchají?
v jaké podobě se do toho nápoje vloží?

je to blbost, ale dneska mě to při cestě do práce vrtalo hlavou :)

Nejlepší odpověď
anonym

Nápoj se kompletně (tedy včetně vitamínů) namíchá a pak se do lahví jen stáčí – žádné dosypávání není…
😉
Doplňuji:
Jak které…
Např.

  • vitamín C (kyselina L-askorbová, E300) je bílý prášek, který se ve vodě rozpustí
  • beta karoten (provitamín A, E160) je hnědočervený prášek rozpustný v tucích

Další odpovědi
AJICEK

Ano,na lince jede prazdný obal a potom se stačí ruzné nápoje bud s vitamíny nebo bez nich-ale ty vitaminy-nevím nevím…řekl bych lepší kousnout do jablka.