Lenča14

Jak se přestat stydět?

Ahojík,Chci se zeptat jesi máte nějakou fintu jak se zbavit stydění před klukem atd..

Nejlepší odpověď
anonym

Čas?

Další odpovědi
Nuk nuk

Ten stud před kluky je úplně normální a přirozený, je to v podstatě taková podvědomá ochrana, něco jako když jsi ve střehu a čekáš, jaký ten kluk je. Já vím, že se to dnes moc nenosí, ale patří to k věci.

Pokud se stydíš i jinde a za jiných okolností, pak se jedině můžeš snažit stud, trému a strach překonávat. Ale není to jednoduché a nejde to ze dne na den.

..NikySek..

Vzpomen si na nejakou stastnou chvily..

Vicki

Za to že se stydíš se nestyd´.Určitě je to lepší než být protřelá a suveréní.Časem to bude lepší a lepší.

panenka

ahoj lenčo stydění před kluky je normalní běžná věc i já jsem se červenala a vždy mě pokrylo takové horko.po čase to ale vymyzelo proto ti poradim chce to čas

misulinka

no tak si stoupli pred zrcadlo a skousej se nacvicovat neco a porad dokola fakt to pomaha ja to mam o kamosky ta se taky strasne stydela a tak to nasla na internetu a fakt to pomaha jo skusto

miska papapapapapapapa