chali19

Jak se přesně píše plná moc?

Dobrý den, za týden jedu do řecka s přítelem a nejsem plnoletá a potrebuje na mě plnou moc a nevím jak se píše, nemuže mi nekdo prosím napsat malou ukázku? dekuju :)

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud nejsi plnoletá, tak plnou moc se Tvým přítelem budou podepisovat rodiče. Vzory formulářů si vyber z nabídky kolegů.
V podstatě nadepíšeš hlavičku Plná moc a pod to uvedeš, kdo zastupuje koho a v jaké věci. Obě strany plné moci musí být jmenovitě uvedené (jméno, příjmení, bydliště, případně datum narození, či RČ podle toho, o jaký typ plné moci se jedná). Plná moc musí být také podepsána zplnomocněným i zplnomocňujícím.

Další odpovědi
anonym

Tady máš vzory plné moci..stačí si nějaký stáhnout https://www.go­ogle.cz/search?q=pln%C3%­A1+moc+vzor&i­e=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox

quentos

formulářů plné moci je plnej internet… např. http://www.jul­da.cz/2009/02/­plna-moc-vzor-formular-ke-stazeni/

anonym

pro quentos
Byl jsi rychlejší.