bolak

Jak se přesně čistí voda v krytejch bazénech?

Vím že to tam nějak teče ze strany do těch korejtek zamřížovanejch, ale kde přesně se to čistí? To je někde pod bazénem nebo přímo v tom korejtku, to asi těžko žejo? A jaktože žádná špína není na dně bazénu?

(sorry Michale)

Odpovědi
Michal Kole

Voda v bazénu cirkuluje a jde to nejčastěji přes pískovou filtraci, dávkovač chloru a jiné chemikálie, proti tvorbě ras.

z jedné strany se to odčerpává a zdruhé strany natéká čistá přefiltrovaná voda, abych to řekl jednoduše

Bolaku otázka na těho: Kdy půjdeš do bazénu a poprosíš plavčíka, ať tě naučí plavat.

Drap

Čistí se jednak chemicky a přes ty korýtka voda odtéká do filtrů a po vyfiltrování se nou vhání do bazénu, většinou spodními tryskami.

elektrikář

V našem malém mněstečku byl na kopupališti v ve velkých bojlerech písek a v druhém aktivní uhlí. Přez které se voda točila čerpadlem

bolak

Mortal Kombat: michale já umim a tys taky uměl, nepovídej že ne, jen si vzpomenout…

mimochodem, už ste byli v liberci? ;)

david22

A co takhle si vybrat vlastní téma a nevozit se po jiných, co?

bolak

když já sem tak strašně všestraně zvědavej , že bych se stejně montoval do všeho..navíc kradu otázky a podvádím v bodování, copak to nevíš? :)

david22

Já vím, já jen supluji místního policajta, který jak se zdá, posl. dobou utlumil svou činnost :)

anonym

dav., po tech 26 " zlutejch " .. a ta posledni uz byla napul cervena … se neni cemu divit. :).. ten uz se asi boji napsat i : hovinko …

  • iv-

david22

jo :)

bolak

však já se taky snažím kde se dá..abych zastoupil když Dr. zrovna trčí v zácpě > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/otocim-li-klic-v-zamku-doprava-na-dva-zapady