globus3332

Jak se přepíná pohled kamery u World of Tanks? Jde to vůbec?

Odpovědi
BANAN93

tak jsou dva – jeden vidíš mimo tank Pohled na svůj tank z pohledu 3. os.) a druhý pohled přes mířidla oba si můžeš kolečkem naladit jak potřebuješ a jejich odrolování ti zůstane pokud ho nezměníš a přepínáš Lshiftem pokud si nenastavíš jiné třeba tlačítko na myši :D

Martinuss

U každý hry máš nějaký nastavení tam najdeš i ovládání, takovýhle otázky jsou už jednu za uši :)