Baromut

Jak se přenést přes to, že si váš bývalý partner našel někoho nového?

Byli jsme spolu dlouhou dobu a i po našem rozchodu jsme se stýkali, bavili se a bylo nám spolu fajn. Teď si ale našel přítelkyni a já z toho jsem, z mně neznámého důvodu, velice špatná. Čím si od tohohle stavu pomoci? Co například pomohlo vám? Díky :)

Nejlepší odpověď
marci1

Co bylo, bylo. Žijeme dneškem a víš co krásného s jiným partnerem Tě může v životě potkat ? Stačí jen věřit a těšit se ! 🙂

Další odpovědi
gecco

Žárlit, závidět, dožírat sebe nebo jej – nic z toho nemá smysl.

Zřejmě jej máš pořád ráda – tak si uvědom, že si našel jinou lásku a přej mu ji…
😉

anonym

Zkusit zapomenout na vše a jít jen dopředu,víc nic.

da ny

Přej a bude ti přáno…
Jak můžete být špatná z toho, že je někdo šťastný?
Zřejmě Vám „nedošlo“, že je doopravdy konec......
Vypořádejte se se svou minulostí, trápení hoďte za hlavu.
Otevřete se novým zítřkům.
Scházím se s bývaým partnerem 20 let, vždy si máme co říci, pomáháme si.
Přítelkyni má třetí. Jsem ráda, že je spokojen.