autacek

Jak se předem pozná neumírněný muslim?

Nejlepší odpověď
bububabu

Každý muslim je neumírněný. Přikazuje mu to totiž Korán, ale s tím, že má působit jako umírněný.

Další odpovědi
dudu

Není negramotný, starší než čtyřicet let a nenosí lněný hábit, zvaný galabayyas. Nejčastěji ovládá angličtinu, klopí oči a je nevypočitatelný.

anonym

Tak nejlépe to poznáte, když se ho zeptáte na jeho postoj k ostatním náboženstvím či ateistům. Protože náboženství je pro ty neumírněné absolutně vším a podřizují mu absolutně vše. Už v jeho první reakci celkem rychle vybublá na povrch jeho podrážděnost či umírněnost.