Klára K.

jak se poznám, že mi hrabe?

A kdo sem napíše, že se to pozná podle toho, že kladu takovýhle otázky, tak ten je…

Nejlepší odpověď
fcoop

Klid – blázen nepozná,že je blázen a nenapadne ho to nějak zkoumat.

V blázinci se ptá návštěvník ředitele: „Podle jakých kritérií se rozhoduje, kdo tady bude zavřený a kdo ne?“
Ředitel vysvětluje: „My napustíme vodu do vany, dáme kandidátovi lžičku, hrneček a kýbl a požádáme ho, aby vanu vyprázdnil.“
„Aha, rozumím, normální člověk vezme kýbl, aby to šlo rychleji, že?“
„Ne, normální člověk vytáhne špunt. Chcete u nás pokoj s balkonem nebo bez?“

Další odpovědi
briketka10

fcoope já to znám s cedníkem :)

mě říká ségra, že jsem blázen, protože odmala
miluju hudbu to je moje závislost, že se toho nikdy
nezbavím ať už se uklidním stará jsem prý na to dost
od rána do večera mi hraje rádio co nadělám..
blázni jsme všichni, nebo néé :o

dudu

Až okolo vašeho baráku bude obcházet a mlsně koukat prof. Chocholoušek!

Damiana

To „se“ nepoznáš…:-)

Blázen je ten, kdo se dívá na prst, který ukazuje na Měsíc.

led

Je to jednoduché, čítam odpovede na otázku „jak se poznám, že mi hrabe?“ a na potvrdenie diagnózy aj odpovedám.

anonym

to se nepozná. Prý mě taky :)

Heathy

Když víš že si blázen tak víš vlastně všechno.

sevos

Synové mě na to s radostí upozornˇují.

Protiva

Nebraň se tomu, bude s tebou sranda.

strapanka

No predsa jednoducho – zacujes z vonku suchot, pozries von oknom a co nevidis – on ti hrabe, uz ma pohrabanu skoro celu luku za domom…

Rocker

Jestli se chováš jako já,tak je to jasný.Jinak jsem na tom podobně jako Briketka:-)