Postmaster

Jak se poznají profesionální sluchátka?

Na trhu je veliká nabídka sluchátek v různých cenách a v různé kvalitě, já používám sluchátka HERCULES HDP DJ45 zde je vysoká kvalita za malou cenu.

Odpovědi
elkon

Profi sluchátka jsou náhlavní a mají odpovídající rozsah přenosu hudby a omezení vnějších zvuků.

Kepler

No, zrovna pecky do uší bych za sluchátka moc nepovažoval, i když taky hrají obstojně, zvlášť když si je do těch boltců řádně zamáčkneš. Profi sluchátka by měla být náhlavní, uzavřená a měly by propouštět co nejméně ruchů z okolí. Fajnšmekři ocení věrnost zvukového projevu, znalci image značky. Pro ostatní je vodítkem jenom cena, ale pro ně je jich škoda.

Emefej

Profesionální sluchátka používají profesionálové, byl jsem několikrát ve studiu, obvykle tam měli nějaká AKG, Sennheiser nebo Fostex. Tvoje Herkules za 900 Kč nejsou profesionální sluchátka.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.