Avatar uživatele
Gus_Fring

Jak se pozná, v čem je kdo talentovaný?

Byla tu otázka – v čem je kdo talentovaný. A já nevěděl, co jde mně. Jak to můžu zjistit? Chci se věnovat vědě, takže obor na který mám talent, poznám podle toho, v čem mám nejlepší známky na škole? Nebo jak jinak?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zjentek před 1623 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

to, že máš z něčeho nejlepší známky nemusí nutně znamenat, že v tomhle vynikneš…důležité je, co tě nejvíc baví a zajímáš se o to i ve volném čase…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Podle mého soudu to se známkami ve škole vůbec nesouvisí. Závisí na tom, co jsi schopen všechno realizovat a jak dobře. Často to odhalí cizí lidé – odborníci. Někdo má talent jako Paganini, někdo jako Pininfarina, jiný zase v nezávislém myšlení jako Einstein nebo Hawking.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Pro tyto účely jsou sestavené baterie testů, které mají k dispozici třeba pedagogicko psychologické poradny. Testy je možné absolvovat jednotlivě i hromadně. Kupodivu vzhledem k délce jsou velice přesné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Člověka poznáš podle toho, JAK SE HÝBE! Vesmír je pohyb a s námi tady na Zemi to nebude jinačí, ale… Jaký pohyb je nám vlastní? Zvíře bez sobě vlastního pohybu je mrtvé zvíře.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek