zoyulka

jak se pozná uchyl?

Doplňuji:
na internetu děkuju předem

Nejlepší odpověď
david22

Obecná rada a to nejen proti úchylům, zní: nezadávat osobní data na internetu. Při registracích na různé účty vyplnit co možná nejméně.
Např. na Facebooku nemám vyplněnou ani adresu, ani telefon či datum narození, prostě co nejméně údajů o sobě. Všechno se dá zneužít.

Další odpovědi
anonym

Ahoj.
To je těžké zodpovědět jenom tak. Někdy nemusíš skutečného úchyla odhalit řadu let, jindy se projeví na první pohled.
Vždy se vyplatí být opatrná a chovat se zodpovědně, abys někomu nenaletěla.

Drap

Tak to se opravdu jen tak nepozná. Zvláště ne na internetu.

Jose1f

Jak se pozná úchyl? Stejně by ses mohla ptát jak se pozná zloděj, kapsář, vrah, lupič, sňatkový podvodník atd. Na prvý pohled nepoznáš nikoho z nich. A když to poznáš, bývá už zpravidla pozdě. Zloděje poznáš s jistotou až když tě okrade. Co by to bylo za zloděje, kdyby měl napsáno na čele že je zloděj? Totéž platí o úchylovi. Jako se chráníš před zlodějem, že si své věci uklízíš a zamykáš, stejně se chráníš před úchylem, že nechodíš sama nebo s cizím člověkem opuštěnými cestami.