jirka F

jak se pozná střep v žaludku?

Doplňuji:
no my jsme omylem rozbili konvičku(skleněnou) a tak se pro jistotu ptám

Nejlepší odpověď
zzzzz

Střep? Jak se tam dostal?
Na rentgenu, sono ultrazvuk atd.
Doplňuji:
Já si myslím, že vypít střep je dost nepravděpodobné, v puse by jste ho určitě cítil, dal by se s něčím sníst, ale vypít, bez toho, že by jste ho cítil v puse asi těžko. To by musel být moooc malinký. Navíc většinou se drží u dna.

Další odpovědi
anonym

Vidět bude na rentgenu…
Pro jistotu – běž k lékaři a uvidíš/te…
Ale – běžně je trávicí systém s takovým problémem schopen se ´vypořádat´ – tím nechci říct, abys střep v žaludku či střevech podcenil, jen si myslím, že stresovat se jím je k ničemu…
😉