Avatar uživatele
žolik

Jak se pozná pavý přítel?

Doplňuji:
To co řekl/LED,je tam toho víc když mám být upřimná tak všichni.chci zamknout otázku.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? vagra, Kerberus, dědapetr, Georgo2010 před 4665 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

O přátelství se již hodně diskutovalo – viz nmodrá lišta.

S řadou myšlenek, které se týkají přátelství, se ztotožňuji.
Přítel je ten, kdo o nás ví všechno a má nás pořád stejně rád.

Přítel je ten, kdo zůstává, když všichno odcházejí…

Někteří lidé vstoupí do našeho života a rychle z něj zase odejdou. Jiní v něm zůstanou a zanechají stopy v našich srdcích – stávají se našimi přáteli.

atd.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

tak nevím ,já nemám pávy za přátele, ale musí to být krásné mít takového parádníka ,aby se mnou kamarádil

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Veelmi záleží na tvých kritériích a proto je odpověď těžká. Všeobecná definice totiž neexistuje a ani nemůže existovat!
Vyber si proto z ostatních názorů co ti nejvíc vyhovuje.
Zkušenost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Pravý přítel je s námi za každých okolností aniž by za to něco čekal.Vždy je tam když ho potřebujete,a potřebuje nebo on Vás.Vy mu oplácíte stejně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Pravého priateľa spoznáte, keď ho budete potrebovať. Možno to bude niekto úplne iný, než si myslíte.
viď: v núdzi poznáš priateľa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Až opravdu krizová situace nebo veliký problém, ukáží pravého přítele.Přítel neprojevuje lítost, ale pomůže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Georgo2010

Je oporou, nejen když se cítím mizerně. Řekne mi do očí, co si doopravdy bez předsudků (o mne) myslí. Nikdy mne nepodrazí a s důvěrou se na něj mohu obrátit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Žijí spolu říkají si přítel a přítelkyně.
Co očekáváte vy od slova přítel. Otázka je k ničemu.

Já bych se přiklonil k otřepanému " v nouzi poznáš přítele".

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

obtelefonuj své přátele a řekni, že potřebuješ, aby ručili svým bytem/domem na tvou půjčku – a uvidíš.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek