žolik

Jak se pozná pavý přítel?

Doplňuji:
To co řekl/LED,je tam toho víc když mám být upřimná tak všichni.chci zamknout otázku.

Nejlepší odpověď
annas

O přátelství se již hodně diskutovalo – viz nmodrá lišta.

S řadou myšlenek, které se týkají přátelství, se ztotožňuji.
Přítel je ten, kdo o nás ví všechno a má nás pořád stejně rád.

Přítel je ten, kdo zůstává, když všichno odcházejí…

Někteří lidé vstoupí do našeho života a rychle z něj zase odejdou. Jiní v něm zůstanou a zanechají stopy v našich srdcích – stávají se našimi přáteli.

atd.

Další odpovědi
hanulka11

tak nevím ,já nemám pávy za přátele, ale musí to být krásné mít takového parádníka ,aby se mnou kamarádil

www

Veelmi záleží na tvých kritériích a proto je odpověď těžká. Všeobecná definice totiž neexistuje a ani nemůže existovat!
Vyber si proto z ostatních názorů co ti nejvíc vyhovuje.
Zkušenost

dědapetr

Pravý přítel je s námi za každých okolností aniž by za to něco čekal.Vždy je tam když ho potřebujete,a potřebuje nebo on Vás.Vy mu oplácíte stejně.

led

Pravého priateľa spoznáte, keď ho budete potrebovať. Možno to bude niekto úplne iný, než si myslíte.
viď: v núdzi poznáš priateľa

Drap

Až opravdu krizová situace nebo veliký problém, ukáží pravého přítele.Přítel neprojevuje lítost, ale pomůže.

Georgo2010

Je oporou, nejen když se cítím mizerně. Řekne mi do očí, co si doopravdy bez předsudků (o mne) myslí. Nikdy mne nepodrazí a s důvěrou se na něj mohu obrátit.

mosoj

Žijí spolu říkají si přítel a přítelkyně.
Co očekáváte vy od slova přítel. Otázka je k ničemu.

Já bych se přiklonil k otřepanému " v nouzi poznáš přítele".

arygnoc

obtelefonuj své přátele a řekni, že potřebuješ, aby ručili svým bytem/domem na tvou půjčku – a uvidíš.