autacek

Jak se pozná knižní panna?

Nejlepší odpověď
led

Môže to byť aj nečítaná kniha s nerozrezanými stranami, kniha, ktorá len vypĺňa priestor v knižnici.

Další odpovědi
marci1

Asi nosí brýle, vypadá spíše jako „šedivá myš“. Čte knihy a nemá sexuální zkušenost s muži. 🙂

Edison

Jde o to, kde jsi to zaslechl. Ale podle kalsika je to celkovým vzhledem a osobností. Citaci si jistě najít dovedeš.

Kelt

Má obrovské zkušenosti s muži, ale s knihou se blíže intimně nesetkala. Panna třeba, pokud se nejedná o znamení zvěrokruhu, má zkušenost aspoň s jedním mužem.

aliendrone

Kelt>>> Ta první část definice je skvělá, ale pokazil to ten zbytek. Asi záleží na tom muži, ne? Třeba taková panna po JEDINÉ zkušenosti s Keplerem už nadále pannou NEBUDE! ;) :D :D

aliendrone

marci1>>> Šedá a černá jsou mé OBLÍBENÉ barvy obleků. Knihy ČTU a sexuální zkušenost s muži NEMÁM.

PŘESTO KNIŽNÍ PANNA NEJSEM!!! ;) :D :D

Edison

Kelte, mýlíš se. Dle klasika je knižní panna taková, která může o panenství přijít jen tak, že si položí na pbličej otevřenou knihu.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Wuy4kI2e­TOs