Kelt

Jak se posuzuje práce sportovního trenéra, když nedosáhl požadovaného výsledku?

Tak mám na mysli fotbalového trenéra naší reprezentace Karla Jarolíma, který skončil po dvou letech a mužstvu nějak moc nepomohl, ale on si pomohl k penězům. Jistě, nesplnil to, co se od něj očekávalo. Záleží zda mohl udělat více, nebo zda nemohl, protože není z čeho vybírat fotbalisty do reprezentace? Co myslíte? Děkuji.

Odpovědi
Drap

Záleží na tom, kdo to posuzuje a z jakého úhlu. Zřejmě nebyl momentálně volný žádný lepší trenér.

Edison

Těžko.

klumprt

Já jsem vždycky měl za to, že do toho míče kopou hlavně ti fotbalisti. Když se netrefí, tak to odnese vždycky trenér. Zajímavé.