halík

Jak se postupuje při převodu vozidla z manžela na manželku?

Nejlepší odpověď
brillant

Stejně jako kdyby to byl kdokoli jiný. http://www.mdcr­.cz/cs/Silnic­ni_doprava/Do­voz_registrace_a_schva­lovani_vozidel/zme­ny_v_registra­ci_2015/Změny+v+re­gistraci+vozi­del+po+1.+1.+2015­.htm

Další odpovědi
cukrar

Normálně, jako na jiného vlastníka. Evidenčka, společná žádost, poplatky..

Na DI se nechodí mnoho let, kupní smlouvu nemusíte nikde předkládat, natož vymýšlet za kolik to prodáte..

Kepler

ZajÍt na registraci vozidel příslušného MěÚ a zažádat o změnu.

kodl67

Vezmeš svoju na DI a tam to normálně převedeš na ni, jako by to kupoval kdokoliv jiný. Do kupní smlouvy napíšeš nějakou fiktivní částku a je to… nebo jí podepíšeš plnou moc a vyřídí si to tam sama