surikata001

Jak se postavit k otcovu poměru s hodně mladou dívkou?

Hezký den, moje kamarádka mne požádala o radu. Její otec ( 49 let ) si našel milenku, která je mladší než moje kamarádka – jeho dcera. Té milence je 18 let. Ptala se mne, jestli má jít za otcem nebo za ní, matce to říkat nechce, protože její maminka na tom není se zdravím dlouhodobě dobře. Řekla jsem, že by měla opatrně zkusit promluvit s otcem, říct mu, že o jeho poměru ví a zeptat se ho, jak to plánuje dál. Byla to dobrá rada? Co by měla udělat podle vás? Děkuji za každou radu.

Nejlepší odpověď
gecco

Jediná dobrá rada je – ať se do toho ta kámoška vůbec (ale VŮBEC!!) neplete…
___
Jedině pokud by měla extrémně dobrý vztah s otcem, mohla by se mu zmínit, že o tom ví (!! v žádném případě by se jej neměla ptát – „jak to plánuje dál“!!) – a počkat, co on na to…

Další odpovědi
da ny

Rada byla prachmizerná :D
Neřešit. nevnímat, ne(de)montovat se do toho, hrát „mrtvého brouka“ ;)
Takový mužmožná nic neplánuje… (a svou ženu může i velmi milovat), někteří jdou do „bordelu“, jiní mají mimomanželský vztah, další si nechají tzv. zajít chuť.....

UltraFan

Ať jde za tátou a v klidu si s ním promluví … je to její TÁTA, tak ať mu to v klidu řekne co jí vadí.

Chápu, že musí být holce nepříjemný, když má otec milenku mladší než je ona sama … a pokud je to doopravdy MILENKA a ne PŘÍTELKYNĚ, tak je to od tatíka pěkně hnusný podvádět svou ženu …

Každopádně, pokud to s ní myslí vážně, tak s tím ani jeho dcera nic neudělá … holce je 18, je plnoletá … hodně štěstí 🙂

A jako vždy souhlas s Geccem. Nemontuj se do toho, je to RODINNÁ záležitost, tak ať si to rodina taky vyřeší 🙂

Šidlo

skôr vynadať otcovi, že prečo nie je pri matke.....v dobrom aj zlom, že?!

ak je mama naozaj taká chorá, tak radšej jej to nehovoriť

skôr vynadať otcovi a potom milenke......ona možno ani nevie, že je ženatý…možno, naozaj len možno by to sama ukončila

ivzez

Byla to ta nejhorší rada, co jste jí mohla dát.

Kamarádky by se do vztahu svých rodičů neměla vůbec míchat.
(A nejen kvůli tomu, že se to obrátí proti ní.)

tizzynka

Tohle je velmi citliva situace kdy by Mel Tatínek pouze on vyresit sve vstahy dcera a ote. Je jiny vztah Nez pritelkyne (milenka) tohle je milostny vztah otce NE jeho dcery tohle at neresi zle veci pominou