WOLDA

JAK SE POSTARAT O NUTRII?

v Táboře se pohybuje nutrie, vypadá celkem krotce. asi někomu utekla. NENÍ V OKOLÍ TÁBORA CHOVATEL JENŽ BY SE JÍ UJMUL?

Odpovědi
beer

Může ji někdo postrádat, zkus dát příspěvek do Táborského deníku („Napište nám“) http://taborsky­.denik.cz/zpra­vy_region/ .
Může se ale jednat o jedince, který tam již žije několik let a nikdo ho již nehledá. Na některých místech jsou již celé kolonie těchto hlodavců – kdysi utekli a nyní se úspěšně rozmnožují a kolonie v přírodě prosperuje. V zimních měsích je lidé přikrmují stejnou potravou jako třeba pro králíky (suchý chléb, jablka, seno…)