kanedej

Jak se posílá zboží koupené na internetu ze zahraničí ?

Když si na internetu objednám něco, co je dostupné jenom např. v Anglii, tak jak mi to z tama posílají ? Mám na mysli, jestli platím poštovné, které tam mají uvedené, nebo to + další poštovné v ČR…a dojde mi to až domů nebo to musím někde vyzvednout ?

Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Jsemtady

Bezne platis tzv. Shipping .. jako postovne jen lodi atp. Proto se vetsinou domluvi vic lidi a objednavaji spolecne.

Další odpovědi
Drap

Každý obchod to má jinak. Většinou jsou využívány různé zásilkové a přepravní společnosti.