zjentek

Jak se popasovat s tělesnými příznaky nostalgie, vyvolané krajním steskem po systému Windows XP?

Nejlepší odpověď
Kepler

Tak si ten OS nainstaluj. Hned tě to přejde. Ale jinak máš pravdu, to XPéčko bylo tak srozumitelné…

Další odpovědi
aliendrone

Mno… asi takhle. Pokud jde o TĚLESNÉ příznaky (ať již formou pupínků či ekzému apod.), tak asi jedině SKALPEL a bez milosti VYŘÍZNOUT! Na medikamenty je už asi pozdě. ;) :D :D

Dost možná by působila radioléčba – co takhle výlet do Černobylu? S lopatou a krumpáčem prozkoumat podzemí 4.bloku elektrárny? Zavčas protáhnout kostru ještě než nastane předvánoční stres – spojit příjemné s užitečným? Jsem si DOST jistý, že (nejen z toho rozhánění se krumpáčem a lopatou) bys určitě přišel na „jiné myšlenky“. ;) :D :D

Ale musím konstatovat, že NEJSEM lékař, zkus tedy ponejprv kontaktovat odborníka. ;) :D :D

Justin1

To je zajímavé, právě jsem si z YouTube pouštěl instalační hudbu ixpéček, než jsem si všiml téhle otázky.

Jak vypadají tělesné příznaky? Vyrážka ve tvaru zeleného kopce (obrázek „Bliss“), který se objevoval na ploše, nebo ve tvaru zeleného tlačítka s nápisem „Start“?

Zkus na YouTube najít návod, jak se dá upravit vzhled současného operačního systému, aby vypadal jako ixpéčka.

elkon

Je to překonané a zastaralé, ani si nevzpomenu. Dlouho jsem jel pak na sedmičkách, na druhém PC a na noťasu pak na osmičkách, teď mám všude desítky a OK. Když je počítač schopný desítky pobrat, tak to maká dobře. Pouze mi vadí ty vnucované aktualizace.

martin319

Já jsem na vistě a kdybys to viděl, tak tě to asi přejde. Skoro nic tady nefunguje

ivzez

Používat je dál.

Poznámka:
Zaujaly mne tělesné příznaky nostalgie > to neznám…

Dochy

elkon: desítky v nějaké té domácí variantě absolutně nepobíraj starší HW (MS sliboval, že desítky budou méně náročné než starší windowsy) a více uživatelů. za mně je to šmejd.

zjentek

Elkon, tak vy mladí se rychle přeorientujete a hotovo, nemá probléma. Trochu bezcitné, nicméně účelné.

elkon

Chlapče, možná by ses divil, kolik mě je let. Už jsem pár let v důchodu. Ale počítači se zabývám skoro třicet let. Kdysi mě to lapilo, když starší dcera chtěla PC, a už to bylo.

zjentek

Teď mluvíš jako dudu woe (; ((;

elkon

Nechápu o co ti jde.