zvonisek

Jak se podívat na odpovědi.cz do archivu?

Na mobilní verzi?

Nejlepší odpověď
led

Je niekoľko možností:
1 – dole pod zoznamom otázok je tlačítko „více“, klikaním je možné sa dostať v priemere asi 90 dní dozadu.
2 – v profile „otvoreného“ užívateľa pri klikaní dole pod zoznamom otázok, odpovedí je možné sa preklikať číslami stránok až na jeho začiatky
V prípade "uzavretého užívateľa táto možnosť nie je.

Dodatok ešte je možné pozrieť snímky stránok odpovedi.cz na http://web.ar­chive.org/web/*/od­povedi.cz

Další odpovědi
ivzez

Zvonísku, tuhle otázku ti tu nechám,
ale pročti si zdejší pravidla a nápovědu
a teprve potom pokládej otázky.

Teď jsem nahlásila další tvou otázku, v níž jsi porušila
pravidla. A znovu ti opakuji: Dokud budeš porušovat pravidla,
budu tvé otázky i odpovědi nahlašovat (maže admin, ne já).

Nechceš-li „být smutná kvůli mazání otázek“,
musíš pro to něco udělat ty sama.