Jak se podívat na data co mám na pamětové kartě bez použití mobilu ?

Mám mobil Nokia 6300 a zrovna se mi pokazil že když ho zapnu tak se mi asi tak milisekundu objeví plocha a hned to zčerná a restartuje se to tak 3× a vypne se to . Jenže já se nemužu dostat ani do Menu , vůbec nic . Já mám právě na svojí pamětové kartě Micro SD 2GB hodně dobrých písniček a celkově hodně souboru které bych nerad ztratil . Je nějaký způsob že bych nějak získal ty data a nahral je na počitač bez toho aniž bych použil mobil ? Jak , prosim?

Nejlepší odpověď
Drap

Přes čtečku karet

Další odpovědi
NotFound

Jak již bylo řečeno – s pomocí čtečky karet.. v odkazu je jich spousta.

Zdroj: www.czechcompu­ter.cz/cat_tre­e.jsp?bpath=%C4%8Cte%C­4%8Dky+pam%C4%9B%C5%A5ov­%C3%BDch+karet%5CEx­tern%C3%AD&tre­e_CR=0

SonsyMite

Vstup pro SD má snad všechno. Jsou i malá zařízeni pro redukci SD do USB.

Děda Louda

K přečtení karty telefon nepotřebuješ.