Jak se podařilo Kevinovi v Sám doma 2: Ztracen v New Yorku ubytovat v hotelu, aniž by musel předložit nějaký doklad?

Nejlepší odpověď
led

Mal kreditku, zaplatiť mohol. Všetko ostatné je podružné, aspoň vo filme.
Doplňuji:
„Ubytuje se v luxusním hotelu, jelikož má u sebe otcovu tašku s penězi i s kreditní kartou a v recepci oznámí, že otec Peter dorazí později…“

Další odpovědi
iceT

Moc si to nepamatuju,ale mohl si také rezervovat pokoj po telefonu…

baghira

Úplně jednoduše – prostě to scénárista tak napsal :)))

lexx

No nevím, v Americe jsem nebyl, mají tam nějaký ekvivalent naší občanky ? Nebo jenom řidičák, pas, kreditka ? A co děcka ?

led

25. minuta filmu:
Nahral si na magnetofon objednávku, zavola na recepciu a z magnetofónu spomaleným hlasom (ako dospelý – v mene otca) objednal izbu s otváraním na kreditku.
Potom už len prišiel a prevzal izbu