festn

jak se pisou tecky a carky nad pismenama v pocitaci dik

Nejlepší odpověď
bolak

Mrknul jsem se do tvého profilu a jak to tak vypadá, zhruba před 35 dny ti zmizela z psaného textu veškerá diakritika, takže buď si zapomněl kde máš písmenka s háčkama, nebo sis pořídil anglickou klávesnici, a nebo (a to je nejpravděpodob­nější) se ti nějak podařilo přepnout si jazyk klávesnice z češtiny do jiného jazyka.

Vpravo dole na liště ve windows bys měl mít napsáno CS, pokud je tam něco jiného (EN,DE..) mačkej ALT+SHIFT do té doby než ti tam naskočí mateřština. Pak už by to mělo normálně fungovat.

PS: ale tečky nad malým „i“ jses naučil dělat sám, vidíš jaký jsi šikulka!