avox

Jak se píše na nootebuku centimetry kubické?Děkuji za odpověď.

číslice 3 nad písmenem m

Nejlepší odpověď
Michal Kole

V textovém procesoru, Číslici 3, kterou označíte, vyvoláte dialog nastavení písma vyberete volbu Horní index nebo exponent. Nebo kliknout přímo na tuto ikonu

v HTML použijete tag <sup>3<sup>

Další odpovědi
quentos

na notebooku stedjně jako na stolním PC. Označím danou číslici a jdu do menu > Formát > Písmo > Horní index > OK

Barkas

Stejně jako centimetry čtvereční ;o)
Nejrychlejší je klávesová zkratka Ctrl + Shift + =
B.