jaknato

Jak se otevře externí HDD ADATA HV611?

Dobrý den, uvolnila se mi zásuvka externího HDD ADATA HV611 a přenos je přerušován. Chtěl bych ho otevřít a podívat se, co je v zásuvce uvolněné, ještě než bych dal opravit. Poradí mně někdo, jak amatérsky udělat? Nechci použít hrubou sílu. Děkuji za odpověď.

Odpovědi
led

Najčastejšia závada býva pri odtrhnutí priletovaného konektoru od plošnej dosky. Veľakrát tam cín drží len na dobré slovo. Šetrí sa aj tu. Nikdy nesmiete nasilu pripájať taký konektor.
Pozrite si návod na otváranie podobného disku A-Data SH14 1TB External Hard Drive https://www.y­outube.com/wat­ch?v=1Sc_Kt2Aq­vw