Jak se otevírají zabouchnuté dveře?

Když si někdo zabouchne dveře, jak zámečník byt otevře?
Jak pohne štítem dveří, když tam nejsou šrouby?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Jo to jsou finty zámečníků ti to znají, jinak by si s tím poradil kdejaký vykutálený dareba.

Další odpovědi
Miroslavst

To se zeptejte tohoto tazatele v otázce:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-nam-sdelujete-kdy-nebudete-doma
který nás zřejmě chce navštívil, když nejdme doma. :D

led

každý správny zlodej a zámočník má na to veľmi jednoduchú pomôcku.
Niektoré zábudlivé domáce gazdinky ju majú tiež…

benaja

Podivej se na prumerny akcni film,tam to otevre kdekdo ihned i major Zeman umi.

elektrikář

Nechte to na zámečníkovi ten na to má znalosti, a nářadí.

Elk

Záleží na tom, jaký je to zámek. Já jsem u staršího typu / ne bezpečnostní vložka / použil špachtli, kde jsem vyřezal čtverec o velikosti zdířky na klice , šroubovákem jsem malinko odchlípnul kryt zámku, nasadil na čtverec v úrovni kliky a otevřel. Stejně se malinko poškrabou dveře a u nových zámků bych to fakt raději nechal odborníkovi.

gobls

Však on tohle zná i nejeden čórkař, jak otevřít zámek i bez poškození, jsou i návody na internetu a i nádobíčko na to se dá koupit. Jinak s obyčejnou vložkou si poradí každý jen s vrtačkou.