Stingo

Jak se orientovat ve složení parfému?

píšou tam hlava, srdce, základ

Odpovědi
alenanova79

Hlava – je to první, co je po aplikaci ucítěno. Doba trvání hlavy se pohybuje okolo 15 minut, ale může to být také pouhých pár sekund.
Srdce – začínají naplno vynikat po odeznění hlavy. Několik hodin (2–3 hodiny).
Základ – jsou ty látky parfému, které prchají velmi pozvolna. Více hodin.
🙂

abendsbrot23

Hlava jde cítit na začátku při aplikaci parfému. Až se parfém trochu vyvětrá, tak můžeš více cítit srdce. A když máš parfém na sobě celý den a je už trochu víc vyvětraný, tak cítíš spíš základ.