Miroslavst

Jak se orientovat v nabídce start?

Po stisku klávesy start nevím jak se v nabídce orientovat?

http://imb.li­de.cz/big/4ab­cdaa83fec0b4b26­740100.jpg?ye­ar=2009&month=09&da­y=2514&a=2&id=76665551

Nejlepší odpověď
hanulka11

máš v tom chaos

Další odpovědi
BEAES

Moraváci se v tym orijentujó.

bobánek

Takovou klavesnici na počitačí bych chtěl mít,kde se dá sehnat.I když jsem moravák jak poleno tak mi to chvíli trvalo než jsem to přelouskal.

Děda Louda

Proto na mnohých počítačích (kromě tvého) klávesa start vůbec není.