Jak se oprostit od pětadvacetileteho koníčka?

Nejlepší odpověď
Drap

Nedělat ho, nebo si najít jiného zajímavějšího.

Další odpovědi
Kelt

Když něco děláš dlouho, tak si vytvoříš velmi silnou vazbu a vztah k danému koníčku. Ale vždy je možjná změna, Musíš si danou věc co nejvíce zhnusit a nahradit něčím lepším, zajímavějším. Sejde z očí, sezde z mysli.

Andělé

Oproštění je cesta ke svobodě. Pokud neumíme něco nechat odejít,jsme na tom závislí a s tím svázaní. Přišla výzva se svobodě naučit,brát věci takové jaké jsou,aby nad námi přestávaly mít moc. Musíme se naučit skutečnost tolerovat,abychom se přestaly trápit.
Přeji hodně štěstí! 🙂

Andělé

Omlouvám se za chybu „přestali“......:-)

arygnoc

to sa nedá.

leda ho vymeniť za mladú 18tku, ktorá ho razantne zruší a pôvodne čas strávený koníčkom vyplní sebou.

;)

Andělé

😁))

gagaga

andele.. " nelezte mi do diskuzi " ..!
staci, ze uz tu mam aryho ! :p
aby jsme tu za chvili nebyli vsichni !
:)

  • iv-

Andělé

Ahááá.....to já nevěděla,že je tady zákaz vjezdu. :o
No tak už beru zpátečku no…už mizíííím.
:))

gagaga

mizte ale do " odpovedi " ..ne zase na rok zase nekam na Jested ! :p
ja se nedavno nachcechtala, kdyz ary do diskuze pripsal, ze kdyz mu porad nekdo pise, ze mu nemuze dat v diskuzi palec, tak tam hodil odkaz na nejakou svoji odpoved asi 1200 dni starou, a ze ho muzou obodovat tedy u ni :))

Andělé

:))
Ještěd mám taky ráda,to já můžu…,ale nejvíc mizím na Jizerky,ty jsou můj druhý domov :)…Tudle jsme si vyšli na tůru s místními klubovými turisty výšlap do 600 m nad mořem,prej 15 km,ale nakonec to bylo 22 km,ale vždy to stojí za to,ten výhled na vrcholcích…toho se nemůžu pořád nabažit,nádhera. Až na to,že občas při sestupu zahučím s mojí výškou do listí a skoro mě není vidět. Jsem šla čůrat za balvan,který byl z kopce (jako všechny okolo) zasypaný haldou listí. No a jak jsem šla dolů,zabořila se skoro pod hlavu,ani batoh nebyl vidět…:)) Budu muset chodit s čelovkou i přes den…:))
Tak tu máte pěkně veselo…to já sem zase (teda ne do diskuzí) dorazím…děkuju.:))

gagaga

:)

gagaga

to ja se jednou zajimala o vystup na kilimanjaro..porad jsem cetla o oslicich .., tak jsem tam napsala, ze bych taky chtela nahoru " vyjet " na tom oslikovi ..a oni mi blazni napsali, ze ti oslici by nevezli me, ale jen moje batohy !
;(

Andělé

:D)) Tak se těm oslům schovejte do batohu. :o
No Jizerky a Kilimanjaro…tj.jako pět výšlapů na Smrk nebo tři na Sněžku…no pane jo. :o
Takový náš Smrk přes 1100 m je proti tomu kopeček,ten se jen přeskočí,ale ráda bych jednou na Sněžku.

Sleduju v televizi dokumenty výšlapů horolezců,ale i amatérů na nejvyšší hory a jsem si jistá,že já bych to nedala. Mám ráda pořady o překonávání sám sebe,ale horolezectví bych fyzicky nezvládla ani s dlouhodobějším přípravou. Chůze snad,ale vytahovat se pak na skalách,tj.jiná,to musí být člověk skutečně fyzicky,duševně i zdravotně silný. Klobouk dolů před všemi,co to dokážou,smekám.

  • iv- a Vy jste tam už nakonec vylezla nebo je to před Vámi?
  • iv- a vylezla jste tam nakonec nebo je to před Vámi? Jestli jo,já bych prosím chtěla všechno vědět a vidět.No jestli jste vylezla Kilimanjaro,tak to se musíte s námi podělit,já to budu hltat.
  • iv-,zítra asi k večeru sem půjdu,napište mi vše,prosím .:)

Děkuji :))

Andělé

Jé já se omlouvám,psala jsem to za letu,ani jsem si to po sobě nepřečetla a teď koukám na ty dvě stejné věty apod. :o

arygnoc

veru, treba tam vyliezť po vlastných.

ale za nejakých 25.000 doláčov vám hore privezú helikopotvorou hotový piknik.

Andělé

:))