Avatar uživatele
anonym

Jak se oprostit od pětadvacetileteho koníčka?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Andělé, gagaga před 3651 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Odpoveď byla označena jako užitečná

Nedělat ho, nebo si najít jiného zajímavějšího.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Když něco děláš dlouho, tak si vytvoříš velmi silnou vazbu a vztah k danému koníčku. Ale vždy je možjná změna, Musíš si danou věc co nejvíce zhnusit a nahradit něčím lepším, zajímavějším. Sejde z očí, sezde z mysli.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Andělé

Oproštění je cesta ke svobodě. Pokud neumíme něco nechat odejít,jsme na tom závislí a s tím svázaní. Přišla výzva se svobodě naučit,brát věci takové jaké jsou,aby nad námi přestávaly mít moc. Musíme se naučit skutečnost tolerovat,abychom se přestaly trápit.
Přeji hodně štěstí! 🙂

před 3651 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Omlouvám se za chybu „přestali“......:-)

před 3651 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

to sa nedá.

leda ho vymeniť za mladú 18tku, ktorá ho razantne zruší a pôvodne čas strávený koníčkom vyplní sebou.

;)

před 3651 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

😁))

před 3651 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

andele.. " nelezte mi do diskuzi " ..!
staci, ze uz tu mam aryho ! :p
aby jsme tu za chvili nebyli vsichni !
:)

  • iv-

před 3651 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Ahááá.....to já nevěděla,že je tady zákaz vjezdu. :o
No tak už beru zpátečku no…už mizíííím.
:))

před 3651 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

mizte ale do " odpovedi " ..ne zase na rok zase nekam na Jested ! :p
ja se nedavno nachcechtala, kdyz ary do diskuze pripsal, ze kdyz mu porad nekdo pise, ze mu nemuze dat v diskuzi palec, tak tam hodil odkaz na nejakou svoji odpoved asi 1200 dni starou, a ze ho muzou obodovat tedy u ni :))

před 3650 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

:))
Ještěd mám taky ráda,to já můžu…,ale nejvíc mizím na Jizerky,ty jsou můj druhý domov :)…Tudle jsme si vyšli na tůru s místními klubovými turisty výšlap do 600 m nad mořem,prej 15 km,ale nakonec to bylo 22 km,ale vždy to stojí za to,ten výhled na vrcholcích…toho se nemůžu pořád nabažit,nádhera. Až na to,že občas při sestupu zahučím s mojí výškou do listí a skoro mě není vidět. Jsem šla čůrat za balvan,který byl z kopce (jako všechny okolo) zasypaný haldou listí. No a jak jsem šla dolů,zabořila se skoro pod hlavu,ani batoh nebyl vidět…:)) Budu muset chodit s čelovkou i přes den…:))
Tak tu máte pěkně veselo…to já sem zase (teda ne do diskuzí) dorazím…děkuju.:))

před 3650 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

:)

před 3650 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

to ja se jednou zajimala o vystup na kilimanjaro..porad jsem cetla o oslicich .., tak jsem tam napsala, ze bych taky chtela nahoru " vyjet " na tom oslikovi ..a oni mi blazni napsali, ze ti oslici by nevezli me, ale jen moje batohy !
;(

před 3650 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

:D)) Tak se těm oslům schovejte do batohu. :o
No Jizerky a Kilimanjaro…tj.jako pět výšlapů na Smrk nebo tři na Sněžku…no pane jo. :o
Takový náš Smrk přes 1100 m je proti tomu kopeček,ten se jen přeskočí,ale ráda bych jednou na Sněžku.

Sleduju v televizi dokumenty výšlapů horolezců,ale i amatérů na nejvyšší hory a jsem si jistá,že já bych to nedala. Mám ráda pořady o překonávání sám sebe,ale horolezectví bych fyzicky nezvládla ani s dlouhodobějším přípravou. Chůze snad,ale vytahovat se pak na skalách,tj.jiná,to musí být člověk skutečně fyzicky,duševně i zdravotně silný. Klobouk dolů před všemi,co to dokážou,smekám.

  • iv- a Vy jste tam už nakonec vylezla nebo je to před Vámi?
  • iv- a vylezla jste tam nakonec nebo je to před Vámi? Jestli jo,já bych prosím chtěla všechno vědět a vidět.No jestli jste vylezla Kilimanjaro,tak to se musíte s námi podělit,já to budu hltat.
  • iv-,zítra asi k večeru sem půjdu,napište mi vše,prosím .:)

Děkuji :))

před 3649 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Jé já se omlouvám,psala jsem to za letu,ani jsem si to po sobě nepřečetla a teď koukám na ty dvě stejné věty apod. :o

před 3649 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

veru, treba tam vyliezť po vlastných.

ale za nejakých 25.000 doláčov vám hore privezú helikopotvorou hotový piknik.

před 3649 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

:))

před 3649 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek