kecalka

Jak se opět připojit k bezdrátové síti?

Prosím poradte jak se připojit opět k upřednostňované bezdrátové síti? Mám připojen NB přes router ASUS a omylem jsem dala blokovat IP adresu tohoto počítače, sice jsem to odblokovala, ale pořád mi to hlásí omezené nebo žádné připojení. Jinak k bezdrátové síti jiné se připojím, takže wifi fungue, ale k domácí síti přes router to nejde :/ díky za tipy :)
Doplňuji:
restartování bohužel nepomohlo

Nejlepší odpověď
takhlene

vypněte router a po chvíli opět zapněte,to by mělo pomoci

Další odpovědi
tyrox

Zkuste požádat o pomoc poskytovatele a nebo zkuste opravit síťové připojení cíl je Start/Ovládací Panely/Síťové připojení a tam dejte připojení,podpora a opravit

led

Asi budete musieť resetovať (malá dierka pri konektoroch) a znova nastaviť router. Predtým si zapíšte údaje, ktoré vám router vypisuje. Na cedulke s typovým označením na boku je napísané jeho IP (malými písmenami).

SinceX

Co tovární reset? Sice je to ten druh
full-kill ale většinou to pomáhá..bacha na jedno, budete muset komplet nastavit přístupové body, brány DNS atp.