Olga32

Jak se opět přihlásit na instagram?

Dobrý den, v sobotu ráno se mi odhlasil instagram. Nefunguje nomrmalni přihlášení, přes fb, email i telefonní číslo. Při zkoušení se přihlásit se mi objeví, abych potvrdila, že tento účet vlastním. Ale nefunguje vůbec nic.

Odpovědi
ivzez

Kontaktujte podporu Instagramu.

Michell86

Dobrý den, mám úplně stejný problém. Prosím Vás našla jste nějaký kontakt na tu podporu. Jelikož se pořád a pořád vracím na stejnou obrazovku „chcete pomoci s přihlášením“ není možné ani vyplnit formulář pro zadání na podporu. ☹ Ach jo … děkuji moc