quentos

Jak se ona zmlazená dáma v komedii „Což takhle dát si špenát“ dostala na pekáč?

Včera jsem si řekl, že si „doplním mezeru“ a kouknu se na tuto slavnou českou komedii – věřte nebo ne, ještě jsem ji dovčera neviděl. Při sledování se mi však přihodilo, že jsem ke konci filmu přišel asi o dvacet minut děje, takže mi dodnes není jasné, jak se ona zmlazená dáma v podobě nemluvněte dostala na pekáč. Její proměny v nemluvně jsem samozřejmě ještě svědkem byl. Byl by někdo ochotný mi reprodukovat, co se stalo? Díky.

Nejlepší odpověď
gecco

Petr Kostka (Carlos Pereira) se domníval, že se tak zbaví Stelly Zázvorkové (doni Izabely Lopezové)…
😉

Další odpovědi
iceT

Byla vyměněná za nějakou pečínku, která se na pekáči původně nacházela a která byla posléze nalezena v koši na smetí nějakým kontrolním pracovníkem, co zrovna do hotelové kuchyně došel na kontrolu.
Tedy napřed se našla pečínka v koši a kontrolor se zajímal, co je místo pečínky na pekáči.
Není lepší se podívat na těch 20 minut děje?

lexx

no zkrátka ji potřebovali někam na chvíli schovat, a že byl po ruce pekáč i s deklem…