dust8

Jak se ohlídá, že se nenosí roušky, respirátor X dní pořád dokola, či ve 2 rouškách není ve vnitřní vrstvě udělaná díra?

Nejlepší odpověď
Mr. Marek

Znovu, záleží na osobní odpovědnosti každého. Vláda nemá kapacitu hlídat každého.

Další odpovědi
Emefej

Nijak.

Justin1

To si musíme hlídat sami. Nejsme malé děti, aby nás někdo musel pořád hlídat. Naším cílem musí být co nejvíc omezit šíření viru, nestačí, když plnění tohoto cíle jenom předstíráme nebo ani to ne podle toho, jak se nám to zrovna hodí. Jak je možné, že tohle ještě někdo nestihl pochopit?

To by ses taky mohl ptát: „Jak se ohlídá, že když je někde zákaz vstupu kvůli výskytu ostré munice, tak tam nevlezu a nevybuchnu?“ Když se to neohlídá, vlezeš tam a vybuchneš, tak myslíš, že se vlastně nic nestalo, protože nikdo nic neviděl? Takto se uvažovat nedá. Na prvním místě musí být bezpečnost, nestačí se jenom nenechat chytit. To, co je třeba dodržovat, má svůj smysl. Nějaké nevyzrálé uvažování o tom, jak to obcházet a nedodržovat, je nám všem jenom na škodu.

Drap

Zatím bohužel nijak.

da ny

Nijak, „trubky“ to od počátku pandemie tahají po taškách a kapsách několik dní…
Horší je, že v některých super/hypermar­ketech jsem nezažila, že by po použití
nákupního vozíku někdo okamžitě madla dezinfikoval (jen 1 z řetězců po půl hodinách).
V jedné Bille jsem to za celý rok nikdy neviděla. Jdou z ruky do ruky (již bez povinného nošení rukavic). Ruce si dezinfikovat u přístroje (Spreje zmizely) můžete, koš už hůř. Musíte přijít vybaven z domova.
Skupinky turistů vídám v počtu 15 lidí, bet roušek. O omladině ani nemluvím, tu omezily jen mrazy. Tak to chodí, nejen v KV kraji.....
V malých obchodech a provozovnách Služeb (švec, švadlenky – opravy, pedikúra, kmalá kadeřnictví 1+1, hodinář aj.) by byla rizika nákazy téměř nulová a. Musí být zavřené. A lidé jsou i igmorantská hovádka…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.