NeedHelp:(

Jak se „odvděčit“ za podvod přítelkyně?

Nechápu proč se to stalo..

Původní neotázka
Jak se odvděčit za podvod od přítelkýně.

Nejlepší odpověď
Drap

Neodvděčovat se a co nejrychleji zapomenout. To je nejrozumnější řešení.

Další odpovědi
hapiky

Nazvat ji bývalou podvodnou přítelkyní, se současným statusem Potvora.

marci1

Neplánuj mstu, zbytečně se netrap.

nyjono

Přijde na to, jaký. Ideálně tak, aby si po čase přiznala, jak velkou chybu udělala.
Mám známého, který pro jednu nebyl dost dobrý a finančně zajištěný a po roce a půl ji míjel v super autě s kočkou vedle sebe. To auto bylo jeho 🙂. Ten pohled, co vrhla, prý stál za to 😁

iceT

Podle toho co ti provedla…
Na peníze kašli, v životě prijdeš o další.
Pokud jde o nevěru, začni se stýkat s dívkou, kterou přítelkyně nesnáší.
Nebo se jednoduše povznes, mávni rukou, ale nezapomeň. A na holku se taky vykašli.

Nuk nuk

Záleží, o co šlo. Pokud jde o nějakou prkotinu, hoďte to za hlavu a odpusťte jí to.

Jde-li o něco většího, peníze, nějakou vážnou dohodu mezi Vámi apod. , promluvte si s ní a dejte jí vážné ultimátum, do kdy má prolém napravit. Pokud jej napravit nelze, tak ultimátum k tomu, aby se situace neopakovala. Bude-li se opakovat, ukončete vztah.

Ovšem, pokud Vám byla nevěrná, pak se s ní jednoduše rozejděte. S nevěrou se nic jiného dělat nedá.

nyjono

Předpokládám, že slůvko > přítelkýně< je překlep.