Avatar uživatele
pusinka50

Jak se odtud odhlásím? Na co mám kliknout?

Bohužel jsem po přihlášení nestáhla blokování reklam. Tak jestli by se znovu ta možnost objevila při novém přihlášení?

Zajímavá 0 před 671 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Pod Tvým přihlašovacím jménem (vpravo nahoře) je oranžové okno „Nastavení“, vedle něj obálka, a vedle obálky tlačítko – se symbolem „vypnout“. Na to klikni a budeš odhlášena.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
seraphico

Klikněte na svůj profil a poté na tlačítko odhlášení:

https://ctrlv­.cz/ELVy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Nikam NECHOĎ!!! 🤣🤣🤣

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
pusinka50

Filip84: myslíš přímo v mém pofilu?? Nic z toho, co popisuješ, tu v mobilu fakt nemám ani na hlavní stránce. Úplně nahoře vpravo akorát 3 vodorovné čáry, ale tam to není. Do prčic, ty reklamy mě deptaj.:(

Avatar uživatele
Filip84

Na hlavní stránce, jak jsou všecky, nebo doporučené, otázky a odpovědi, je nahoře modré okno – vlevo je odpovedi.cz, vedle toho Kategorie, pak FAQ a Nápověda, pak dialogové okno pro vyhledávání Google, a vedle toho je to, co jsem Ti popisoval. Zmáčkni tlačítko Home a musíš to vidět.

Avatar uživatele
seraphico

Filip84, tazatelka se ptá na mobilní verzi, nikoliv na PC verzi.

Avatar uživatele
Filip84

Aha, tak to mne vůbec nenapadlo. V tom případě neumím poradit, já znám jenom Operu mini pro Windows Embedded Handheld 6.5.

Zkus, laskavě, příště uvést, k čemu chceš poradit, OS, prohlížeč, zařízení atp. Takto je to zbytečná práce.

Avatar uživatele
Roman71

Firefox prohlížeč.. Klikněte na ty tři vodorovné čáry – doplňky a vzhled – rozšíření ..a tam vyhledejte a přidejte uBlock od Origin. A máte vystaráno, čistá stránka, jen potřebné informace 😉

Avatar uživatele
pusinka50

Píši z mobilu. Nic takového pod třemi čarami není

Nový příspěvek