pusinka50

Jak se odtud odhlásím? Na co mám kliknout?

Bohužel jsem po přihlášení nestáhla blokování reklam. Tak jestli by se znovu ta možnost objevila při novém přihlášení?

Odpovědi
Filip84

Pod Tvým přihlašovacím jménem (vpravo nahoře) je oranžové okno „Nastavení“, vedle něj obálka, a vedle obálky tlačítko – se symbolem „vypnout“. Na to klikni a budeš odhlášena.

seraphico

Klikněte na svůj profil a poté na tlačítko odhlášení:

https://ctrlv­.cz/ELVy

zjentek

Nikam NECHOĎ!!! 🤣🤣🤣

pusinka50

Filip84: myslíš přímo v mém pofilu?? Nic z toho, co popisuješ, tu v mobilu fakt nemám ani na hlavní stránce. Úplně nahoře vpravo akorát 3 vodorovné čáry, ale tam to není. Do prčic, ty reklamy mě deptaj.:(

Filip84

Na hlavní stránce, jak jsou všecky, nebo doporučené, otázky a odpovědi, je nahoře modré okno – vlevo je odpovedi.cz, vedle toho Kategorie, pak FAQ a Nápověda, pak dialogové okno pro vyhledávání Google, a vedle toho je to, co jsem Ti popisoval. Zmáčkni tlačítko Home a musíš to vidět.

seraphico

Filip84, tazatelka se ptá na mobilní verzi, nikoliv na PC verzi.

Filip84

Aha, tak to mne vůbec nenapadlo. V tom případě neumím poradit, já znám jenom Operu mini pro Windows Embedded Handheld 6.5.

Zkus, laskavě, příště uvést, k čemu chceš poradit, OS, prohlížeč, zařízení atp. Takto je to zbytečná práce.

Roman71

Firefox prohlížeč.. Klikněte na ty tři vodorovné čáry – doplňky a vzhled – rozšíření ..a tam vyhledejte a přidejte uBlock od Origin. A máte vystaráno, čistá stránka, jen potřebné informace 😉

pusinka50

Píši z mobilu. Nic takového pod třemi čarami není