Jak se odstraňují kanály?

Dobrý den chtěl bych se zeptat jak odstraňují kanály které nejdou Děkuji Vojtíšek

Nejlepší odpověď
Alesh

Záleží na TV, ale mělo by je jít v Nastavení smazat, případně lze kanály kompletně přeladit, tj. vše odstranit a znovu vše vyhledat.

Další odpovědi
Dochy

Většina televizí má nějaký seznam kanálů, kde je lze procházet, měnit jim pořadí a ev. je i ze seznamu vymazat. Ale bez konkrétní znalosti typu asi nikdo víc nepomůže.

elkon

To je jako když napíšete „jak opravit auto, které nejede“. Jestli vám došlo, co myslím.

anonym

Mám televizi philips 24PHS4304

Alesh

koukám do návodu, viz https://www.dow­nload.p4c.phi­lips.com/files/2/24phs4­304_12/24phs4304_12_dfu_­ces.pdf , strana 21 a asi bych to přeladil, smazání kanálu jsem nenašel.