jak se odnaučit jíst sladké???

Rád jím sladké … Čokoládu atd… Ale nechci být tlustý… jak se mám odnaučit jíst sladké.

Nejlepší odpověď
anonym

Prostě nemlsat.Vůle? Nikdo ti nepomůže víc,než ty sám (a).

Další odpovědi
FOG

Zalezi tez na veku.Pokud jsi mlady,tak nemas zadne problemy,protoze mas pohyb,pokud tedy nesedis cele dny jen u PC.
S pribyvajicim vekem je to horsi a rovnez se to pak hure shazuje – problemy s klouby pak jiz nedovoluji dostatecny pohyb,i kdyz bych jsi chtel atd.

Nikuška

Tak na každém žáleží jinač, třeba jsou některé holky které jedí pořád a přibrat nepřiberou, možná to je i u tebe :) nebo prostě sladké nekupovat, jist ovoce, a po čase si koupit něco malého, sladké ti až tak neublíží. ;)

iwetax

Nechte se zaměstnat v cukrárně, po roce a půl se budete koukat na čokoládu jen jako na pracovní materiál. Znám to z vlastní zkušenosti

Michal

Přestaňte se přejídat sladkým HNED,dokud je čas.Lehce se to napíše ,hůř vykoná.Mějte hodně pohybové aktivity A vůli!!!Promiňte mi netaktní otázku,ale nejste žena,kolik je Vám let?Jistě,pokud to nevyžaduje zdravotní stav,mlsnout si jistě můžete.